Vývoj software a Delphi komponent na zakázku
Dodání maker, školení a poradenství pro Excel
 
 
 

Reference

O naší dosavadní práci vypovídají referenční zakázky, kterým se v současnosti věnujeme nebo které jsme v minulosti realizovali. Na vyžádání poskytneme kontaktní osoby.


Balík vzájemně spolupracujících aplikací využívající zákazníkův modul pro výpočet ergonomie a simulaci tělesných stavů při změně teplot a okolních podmínek.
Součástí balíku je databázová aplikace (lokální MSAccess databáze), DLL knihovna pro využití simulaci třetími stranami, konsolová aplikace pro dávkový provoz a MS Excel aplikace pro specifické simulace spoluprácující s konsolovou aplikací.
 Komplexní databázová aplikace pro evidenci zákazníků, nákupních, prodejních a servisních případů, skladové hospodářství, včetně generování faktur a finančních reportů.
Klient-server řešení s MS SQL.
 


Komplexní databázová aplikace pro evidenci zákazníků, nákupních, prodejních a servisních případů, skladové hospodářství.
Klient-server řešení s MS SQL.
 


Databázové aplikace pro evidenci předplatného a sledování obchodních případů.
Klient-server řešení s MS SQL.
 Dodání komponent na zakázku, dlouhodobá spolupráce při vývoji řešení pro Delphi.
 


Databázová aplikace pro evidenci nabídek regálových systémů s výpočtem počtu požadovaných komponent.
Lokální aplikace s databází MSAccess.
 


Komplexní aplikace v MS Excel pro evidenci kurzů, účastníků, generování docházkových listů, následné načtení a zpracování statistik včetně výsledků testů.
 Komplexní databázová aplikace pro rozúčtování nákladů pro bytová družstva. Umožňuje detailní rozúčtování libovolného množství nákladů dle zadaných parametrů s tiskovými výstupy pro nájemníky i správce.
Lokální aplikace s databází MSAccess.
 


Komplexní aplikace v MS Excel pro načtení datových souborů z poboček a zpracování HR statistik.
Školení MS Excel a VBA na míru.
 Sada aplikací pro práci s dotykovými obrazovkami pro snadnou prezentaci informací. Aplikace slouží pro vytváření dynamických nabídek, spouštění video a zvukových souborů v definovaném okně, zobrazení HTML stránek apod. Vše je upraveno pro využití návštěvníky na na veřejných místech (muzea, knihovny).
 Databázová aplikace pro evidenci katalogu materiálů a slevového systému. Umožňuje rychle vytvářet nabídky včetně slev dle zákazníka a kategorie produktů.
Lokální aplikace s databází MSAccess.
 


Novinky a aktuality

12/2022 - Nová verze programu RONY
Vystavena nová verze proframu RONY pro prozúčtování zahrnující novelu vyhlášky 269/2015 Sb.
více zde
02/2023 - Nová verze komponent
Vystavena nová verze balíku komponent RosiComp pro RAD více zde